You are viewing the English Version
HİZMETLER
TERCÜME HİZMETLERİ
T

Dünyamızın giderek küreselleşmesi ve Avrupa Birliği müzakere süreci, ülkemizde tercüme gereksiniminin de giderek artmasına neden olmaktadır. Bu talebi karşılamaya hazır olduğumuzu belirtirken kalitenin düşmesine de izin vermeyeceğimizi gururla belirtiriz. Tüm tercüme işleri zaman, sabır, kararlılık ve itina gerektirir. Her dilde ve her konudaki tercüme hizmetlerimiz, sağlam altyapıya sahip donanımlı tercümanlar ve yöneticiler tarafından sunulmaktadır. Kalite, Zaman ve Memnuniyet bir adım önde olmamızı sağlayan özelliklerdir.

Hızlı Fiyatlandırma Formu için tıklayın





Firmamızın geliştirdiği TMS-24 (Tercüme Yönetim Sistemi) sayesinde teknoloji ile tercüme sektörünü birleştirilmektedir. TMS-24 sistemi ile müşterilerimiz, çeviri dosyalarını sisteme kolayca ekleyebilecek ve sistemden çeviri dosyalarını alabilecektir. Bu sistemin getirdiği avantajlar:
- Çeviri belge ve proje dosyalarının hızlı gönderimi ve alımı
- Müşterinin yapılmış olan tüm çeviri dökümanlarına kolay ulaşımı
- Çeviri takip sistemi
- Hızlı fiyatlandırma
- Gelişmiş arama sistemi – istenilen tarihe, proje ismine, proje numarasına göre arama
- Ortak çözüm üretme – sistemi müşterilerimizin gereksinimlerine göre yenileme, geliştirme

TMS-24 sistemine girmek için size verilmiş olan kullanıcı adı ve parolayı giriniz. Yeni kullanıcıysanız, lütfen kullanıcı adı ve parola almak için lütfen tercume24@gmail.com adresine mail atınız.

 

Çeviri Yaptığımız Diller

Almanca tercüme - Arapça tercüme - Arnavutça tercüme - Azerice tercüme - Bulgarca tercüme - Çekçe tercüme - Çince tercüme - Danca tercüme - Farsça tercüme - Fince tercüme Fransızca tercüme Flemenkçe tercüme - İbranice tercüme - İngilizce tercüme - İspanyolca tercüme - İsveçce tercüme - İtalyanca tercüme - Japonca tercüme - Kazakça tercüme - Kırgızca tercüme - Korece tercüme - Lehçe tercüme - Macarca tercüme - Norveçce tercüme - Osmanlıca tercüme - Özbekçe tercüme - Portekizce tercüme - Romence tercüme - Rusça tercüme - Sırpça tercüme - Slovakça tercüme - Slovence tercüme - Tatarca tercüme - Türkçe tercüme - Türkmence tercüme - Yunanca tercüme